,,DUET” IRENEUSZ RÓŻALSKI
„AGLET” SERWIS AGD S.C. ŁUKASZ STOLAREK, PIOTR SPRYSZAK
„ARBUD” Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Paweł Cielick
„ARNIKA” MARZENA HETMAN
„CLEAN AND MORE” STUDIO KOSMETYKI SAMOCHODOWEJ
„DĘBOWA OSADA” SALA BANKIETOWA – KRUSZA ZAMKOWA 1B
„Dom na Błysk” Usługi Sprzątające Agnieszka Pietrzak
Aleja Wojska Polskiego 49C/59,
18/300 Zambrów
NIP: 7231524706
Tel: 531526341
Email: [email protected]
18/300 Zambrów
NIP: 7231524706
Tel: 531526341
Email: [email protected]
„DRABUD” Drabik Małgorzata
„DWOREK BIESIADNY” JUSTYNA BŁASZKOWIAK
„FANTAZJA” NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
„JĘDRUŚ” AGNIESZKA KUROWSKA
„LEŚNY ZAKĄTEK” SALA BANKIETOWA LISÓWEK
„MAGNOLIA” SALA BANKIETOWA
„MO-JA” USŁUGI HYDRAULICZNE I OGÓLNOBUDOWLANE Janusz Moga
„Moto Luz” Bezstresowe Szkolenie Kierowców Luz Marta Zabiegaj
„PERFEKCJA STYLU” CATERING EDYTA KUŹMIŃSKA
„REKO” JACEK KOWALKOWSKI, ANNA RUMIŃSKA
„SAXONIA” MAŁGORZATA JANIK-LASOTA
„TASPOL” S.C. ELŻBIETA SPENDOWSKA, JAROSŁAW SPENDOWSKI
os. Jana III Sobieskiego 3/63,
60-688 Poznań
NIP: 9720422538
Tel: 604444059
Email: [email protected]
60-688 Poznań
NIP: 9720422538
Tel: 604444059
Email: [email protected]
„TGS” GRZEGORZ TARASZEWSKI STANISŁAW TOPÓR
„U STAROSTY” LOKAL KULINARNY
Gabriela Narutowicza 58A,
21-500 Biała Podlaska
NIP: 5381166383
Tel: 603410430
Email: [email protected]
21-500 Biała Podlaska
NIP: 5381166383
Tel: 603410430
Email: [email protected]
„Zakątek Pupila” Salon Pielęgnacji Psów i Kotów Aneta Włodarska
„OPOLSKIE BISTRO” Marcin Nowak
1053 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KINGA WYSPIAŃSKA
7 LANDS LOGISTICS S.C.
Aleje Jerozolimskie 81/7.10,
02-001 Warszawa
NIP: 7010689277
Tel: 798391685
Email: [email protected]
02-001 Warszawa
NIP: 7010689277
Tel: 798391685
Email: [email protected]
A – R DACH SP. Z O.O.
A&M Agata Kanach
AA BEATON EDMUND REDUTA
Generała Ludomiła Rayskiego 40A,
70-426 Szczecin
NIP: 8511270762
Tel: 883789843
Email: [email protected]
70-426 Szczecin
NIP: 8511270762
Tel: 883789843
Email: [email protected]
AB Arkadiusz Czuchra
ABC plus BARBARA MALINOWSKA-FILIPIAK
ADAMBUD ADAM DUROŁ
ADRIAN HOMA 888 TATTOO
AFRAMON GRZEGORZ CYGNAROWICZ
AGNIESZKA RESZKA UBEZPIECZENIA KSIĘGOWOŚĆ
AGRO-EMPIRE Michał Liberski
AGROBUD-SERWIS Mateusz Jabłoński
AIR-TRUCK Łukasz Szymichowski
AL – PLAST W.PAWLIK, I.KRÓL, M.KRÓL SPÓŁKA JAWNA
ALICJA KĘPCZYK MAZOWIECKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG POGRZEBOWYCH „TERRA LEVIS”
Aliczka Alina Ivanets
ALPAKA TECHNIKA STUDZIENNA BARTŁOMIEJ SUKIENNIK
AMARO DE SA – CZĘSTOCHOWA
AMARONE BEATA ALINA BRZEZIŃSKA
AMJ JAROSZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
AMT Genowefa Wojciechowska
Andrzej Latosiński Usługi Ślusarskie LATOŚ-SPAW
ANDRZEJ SUSKA „ASCAR”
gen. Tadeusza Kutrzeby 47,
05-082 Stare Babice
NIP: 5270014919
Tel: 602755615
Email: [email protected]
05-082 Stare Babice
NIP: 5270014919
Tel: 602755615
Email: [email protected]
ANGELIKA CISZEWSKA „INSECTA” DEZYNSEKCJA
ANITA GROTYŃSKA BIURO RACHUNKOWE ABACUS
ANNA STEFAŃSKA „BIURO RACHUNKOWO – AUDYTORSKIE”
ANNA STEFAŃSKA „BIURO RACHUNKOWO – AUDYTORSKIE”
Antago Katarzyna Biniecka
Antex Damian Brzozowski
AQUA SYSTEMS & SERVICE SPÓŁKA Z O. O.
Aqua-Therm Andrzej Darowski
Jana Kilińskiego 28/30/24,
95-070 Aleksandrów Łódzki
NIP: 7322206231
Tel: 883155732
Email: [email protected]
95-070 Aleksandrów Łódzki
NIP: 7322206231
Tel: 883155732
Email: [email protected]
ARCHIGRA-BIURO PROJEKTOWE GRAŻYNA RAJEWSKA
ARKADIUSZ RASTAWICKI FIRMA PORZĄDKOWA
Art by Ann – Anna Wocial Aranżacja Wnętrz
Artur Sudak
AUTO SERWIS ŚLUSARCZYK ŁUKASZ ŚLUSARCZYK
AUTOLUX AUGUST DIAKIEWICZ
Automatyka Bram Domofony Andrzej Łętowski
Brzóza Królewska 284,
37-307 Brzóza Królewska
NIP: 8161301981
Tel: 695988082
Email: [email protected]
37-307 Brzóza Królewska
NIP: 8161301981
Tel: 695988082
Email: [email protected]
AUTOMIG MECHANIKA SAMOCHODOWA Jarosław Kawalerski
AWILA JULIAN BOCHYŃSKI
AXEL 4×4 Dariusz Wachel
AXEL Agencja Handlowo- Usługowa Artur Koleba
BABIE LATO SALA BANKIETOWA STARE GULCZEWO
BAR „BIS” Lucyna Kusztal
BAR „BIS” Lucyna Kusztal
BAR „SŁONECZNA POLANA” ANDRZEJ GĘBICKI
BAR BISTRO- PICCOLO ELEONORA PEŁECHATY
al. Wojska Polskiego 42/U1/U2,
70-473 Szczecin
NIP: 8520405859
Tel: 601596312
Email: [email protected]
70-473 Szczecin
NIP: 8520405859
Tel: 601596312
Email: [email protected]
Bar Małgorzata Celigowska
BAR TEOFILANKA ENIKO EWA KORALEWSKA
BAR U BASI BARBARA KACZMAREK
Zofii Nałkowskiej 21,
42-520 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6290019837
Tel: 504766163
Email: [email protected]
42-520 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6290019837
Tel: 504766163
Email: [email protected]
Barbara Czarnota FUH BAR GASTRONOMICZNY
BEARTECH ARKADIUSZ ZIELIŃSKI
Beccus Biuro Rachunkowe Edyta Sztul
BED-MAL KRZYSZTOF BEDNARZ
Beska – Travel Piotr Polak
Bałtowska 416,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP: 8631182492
Tel: 791100015
Email: [email protected]
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP: 8631182492
Tel: 791100015
Email: [email protected]
BEST-SPAW ARTUR RÓŻAŃSKI
BIAMS BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA MARCIN SIERADZKI
BIG-HAL Piotr Koczywąs
BISTRO MIM SZAROTKA
Bistro na Luzie Dawid Głodek & Wojciech Ziemblicki
BISTRO NA ROGU Barbara Jakubowska
BISTRO PIZZA BZIK
Biuro Finansowo-Księgowe PLUSTAX Monika Rucyk-Wierdak
Ignacego Jana Paderewskiego 4,
38-400 Krosno
NIP: 6842080729
Tel: 501755336
Email: [email protected]
38-400 Krosno
NIP: 6842080729
Tel: 501755336
Email: [email protected]
Biuro Rachunkowe Joanna Juraszczyk
BIURO RACHUNKOWE MAŁGORZATA LISIEWICZ
BIURO TŁUMACZEŃ KUMIRIA JAKUB ZALEGA
Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka
BIURO USŁUG CONSULTINGOWYCH „CONSULTING” SP. Z O.O.
BŁYSK YULIIA LIEBIEDIEVA
BO-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Wrona
BRACIA CYKLINIARZE MARIUSZ PIRKO
CALOR-SERWIS DARIUSZ LEWANDOWSKI
CAMELLIA Ewelina Raban
CAPITAL ESTATE ŁUKASZ MILESZKO
CATERING DIETETYCZNY „HAPPY HOUR” Dominika Rucińska
CATERING LIVINIO
Catering Pod Oberżą Paweł Bąk
CATERING U KACPERKA PIOTR KACPEREK
CENTRUM TERAPII KRĘGOSŁUPA JAROSŁAW JAWNY
kard. Stefana Wyszyńskiego 116/2,
50-307 Wrocław
NIP: 9111026119
Tel: 717261171
Email: [email protected]
50-307 Wrocław
NIP: 9111026119
Tel: 717261171
Email: [email protected]
Centrum Usług Karolina Malicka
Centrum Zaopatrzenia Lakierni Dariusz Urbaniak
CHWILO TRWAJ GABINET KOSMETYCZNY SPA & WELLNESS MAŁGORZATA RACZYŃSKA
Romualda Mielczarskiego 13/2,
95-035 Ozorków
NIP: 7322213047
Tel: 697464128
Email: [email protected]
95-035 Ozorków
NIP: 7322213047
Tel: 697464128
Email: [email protected]
CLEAN-PUR PAWEŁ MATEUSIAK
COLLECTION AB
CONCRET-BUD MOŻDŻONEK DANIEL
CONSTRUCTION Firma Budowlana Andrzej Hamelusz
CURRYGODNE CATERING NATALIA AKSIUCIK
CZYSZCZENIE OBIEKTÓW CLEAN UP ZBIGNIEW SEKLECKI
DACH-FACH SZYMON GRYCZKA
DAMAR SP. Z O.O. SP. K.
DAWID JĘDRASZCZYK Optima-system
Dawid Kornaś AUTO SERWIS „DimaX”
DAWID RACZYŃSKI MARGRES PLUS
DB – instal DARIUSZ BATYRA
Diagnostyka Samochodowa – Andrzej Pindor
DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
DIAMENTOWE PIĘKNO Małgorzata Tetela
Dietum URSZULA SZEPTUCH-MAZUR
DKSTYLIST DOMINIKA KARDAŚ
Dokkoon Thai Massage & Spa
DOM POGRZEBOWY PAROL ; ” TIP-TOP „
DOM WCZASOWY SMYK Marzena Marczak
Dom Weselny „HETMAN” Zbigniew Miazga
DOM-SERWIS Marta Suwińska
DOMI-KOMIN Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk
DOMKI NAD ZAPORĄ – GAWSTONE ZAKŁAD KAMIENIARSKI RAFAŁ GAWLAS
DOMOWE ZOO ELŻBIETA KLEPADŁO
DOMY KONESERA SP. Z O.O.
DPN Arkadiusz Porwoł
DZIAŁAMY Z POMPĄ TOMASZ DRYGAJŁO SP. Z O.O.
Edward Mackiewicz
EJS ELŻBIETA I JANUSZ SYKAŁA
EKOINSTAL JOANNA TOMCZAK
El Maxx JAKUB LIDZBARSKI
ELEKTRO-INSTAL JERZY DOSZYŃ
Feliksa Nowowiejskiego 36,
11-220 Górowo Iławeckie
NIP: 7431023535
Tel: 784911585
Email: [email protected]
11-220 Górowo Iławeckie
NIP: 7431023535
Tel: 784911585
Email: [email protected]
ELEKTRONIX-RTV Serwis Patryk Wieczorek
ELINSTAL Karol Graczyk
Elżbieta Rusnak Katarzyna P.H.U. „RUMAK”
Osiedle Hologówka 197,
34-452 Ochotnica Dolna
NIP: 7351288800
Tel: 696566260
Email: [email protected]
34-452 Ochotnica Dolna
NIP: 7351288800
Tel: 696566260
Email: [email protected]
ERINEA MAŁGORZATA PELIKAN-GŁADYSZ
EURODOMY GRAŻYNA BŁAŻEJEWSKA
EWA ŁYSIAK BODY ART FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA
Maksymiliana Gierymskiego 21A,
64-100 Leszno
NIP: 6971456119
Tel: 669809909
Email: [email protected]
64-100 Leszno
NIP: 6971456119
Tel: 669809909
Email: [email protected]
EWELMED RAFAŁ TUTAJ
F.H.U. „STIW” Iwona Stefańska
F.H.U. „TRAG” Anna Gałęziowska
F.U.H. DROZPOL Wiesława Drozda
F.U.H. ORZEŁ RAFAŁ ZOSGÓRNIK
F.U.H.G. „Cafe Del Paso” Rafał Czarnecki
FABRYKA – Podłogi Drzwi Kinga Mitula
FHU ANDRZEJ KOWALSKI
FHU DAR-HAN SZEWCO KLUCZ DARIUSZ CHABOWSKI
Stanisława Wyspiańskiego 21/II/1,
80-434 Gdańsk
NIP: 2530220590
Tel: 537878952
Email: [email protected]
80-434 Gdańsk
NIP: 2530220590
Tel: 537878952
Email: [email protected]
FHU MAST ŁUKASZ STĘPNIAK
FHUT DAMIAN WOJAS Wylewki Maszynowe
Firma „KUBIK” Bogdan Powała
Firma E.J.TRANS Jarosław Wilczek
FIRMA OGÓLBUDOWLANA RADOSŁAW WALKOWIAK
FIRMA P.H.U. MEGA DAWID GRYGIEL
Firma Prywatna „Kraz” Transport Wykopy Tomasz Styn
FIRMA SPRZĄTAJĄCA „MOPIK” AGNIESZKA PILECKA
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA „MAJ” JANUSZ MAŁEK
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNA KRZYSZTOF GUMIENIK
FitBOX SYLWIA MIEDZOWSKA
FizjoMa Małgorzata Kolasińska
Plac Konsulatu Polskiego 5/5,
10-533 Olsztyn
NIP: 7392876066
Tel: 501381816
Email: [email protected]
10-533 Olsztyn
NIP: 7392876066
Tel: 501381816
Email: [email protected]
Flash Glass Adam Tkacz
Fryzjer Damski & Barber Aleksandra Aleksandra Łabińska
Fryzurki i Pazurki Sandra Giemuła
G.K. AUTOSERWIS GRZEGORZ KACZMARCZYK
GAB-MAR BUD Krystian Bielecki
Gabinet Stomatologiczny Iwona Falarz-Górska
GALANCIAK HOLDING DOMINIK GALANCIAK
GAZELKA SZKOŁA JAZDY
GELATI LA STELLA MAŁGORZATA CZACH
GFDS SP. Z O.O.
GOLDEN-OGRODZENIA PANELOWE MATEUSZ SZUWART
GOŚCINIEC POD RÓŻĄ
GRABOWSKI EXPORT – IMPORT BOGDAN GRABOWSKI
GREŃ NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
al. Zygmunta Krasińskiego 1, pok. 615,
31-111 Kraków
NIP: 6793031954
Tel: 514076810
Email: [email protected]
31-111 Kraków
NIP: 6793031954
Tel: 514076810
Email: [email protected]
Grzegorz Poszwa „TESPA”
HAIR STYLE JUDYTA KUKLIŃSKA
HALBUD JÓZEF SALA
Happy Dog Agnieszka Pudełko – Zakład Pielęgnacji Zwierząt
HEAD OF HAIR Maciej Malak
HEL – TRAK MATEUSZ CIOŁEK
HISTORIA SMAKU Tetiana Khoshbakht
HOTEL DLA PSÓW „PSITULANIEC” – NOWE WARPNO
IGOR DAWID WYLĘŻEK
IMF MAGDALENA WOJCIECHOWSKA
IMPERIUM Ewa Smura
Imperium Światła Bogusława Baka
INDUSTRY 2.0 Wrona Paweł
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE I TELEMECHANIKA KRZYSZTOF KUBISZYN
INWEST PARTNER Krystyna Siwak
IWMAR IWONA ŁASKA
Andrzeja Sacharowa 24,
92-524 Andrzeja Sacharowa 24
NIP: 7732387539
Tel: 501306175
Email: [email protected]
92-524 Andrzeja Sacharowa 24
NIP: 7732387539
Tel: 501306175
Email: [email protected]
IZMONTER ANDRZEJ IZDEBSKI
Jacek Gogacz JG-MOTO
Jacek Prorok Beautiful Lady
Jagoda YILDIZ ZEJA PIĘKNA
JAN JABŁOŃSKI
JERZY ODRZYWOŁEK Ośrodek Szkolenia Kierowców
JOANNA MATECKA I PARTNERZY BIURO RACHUNKOWE
1 Praskiego Pułku WP 13A/1/1,
05-075 Warszawa
NIP: 5211733854
Tel: 696859854
Email: [email protected]
05-075 Warszawa
NIP: 5211733854
Tel: 696859854
Email: [email protected]
JUST GOOD FOOD JUSTYNA JEZIORSKA
Justyna Chowaniec FIRMA USŁUGOWA
JUSTYNA GEMBICKA „DREWIMPEX”
K&M Karol Piątek
KABELCOM Krzysztof Wańczyk
KABETI DANIEL OLEJKO
Kacper Kisiel Pomoc Drogowa
KAGA Krzysztof Duszkiewicz i Grzegorz Duszkiewicz
KAMIENIARSTWO CEBULA ADRIAN CEBULA
KAMIENIARSTWO Waldemar Drzewiecki
KAMIENIARSTWO-BETONIARSTWO JACEK URBAN
Kamila Zalewska Zal-Met
KANCELARIA RACHUNKOWA AGNIESZKA RZĘDZICKA
KASPEREK ALICJA Salon Optyczny
KATARZYNA CIESIELSKA Usługi Paramedyczne
Katarzyna Łężna MintyCare
KKG DESIGN KATARZYNA KOŚCIŃSKA-GRABOWSKA
KLINIKA URODY – KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA ANGELIKA RYBARSKA
KMO CONSULTING GROUP OSKAR KRÓL
KOCIA KAWIARNIA KOCIARNIA
KOMINIARZ 24 SOCHACZEW
Aleksandra Chodkiewicza 21,
96-500 Sochaczew
NIP: 8371073569
Tel: 602343491
Email: [email protected]
96-500 Sochaczew
NIP: 8371073569
Tel: 602343491
Email: [email protected]
KORBUD DOROTA KORPALSKA
KRY-WELD Krystian Dynak
KTS EKSPRESOWE USŁUGI KARINA STANISŁAWSKA
KUBIX Paweł Kwiatkowski
Kudłate Szczęście Zuzanna Nyga
Kwiaciarnia „AMELIA” Anna Jaguś
LASER-SYSTEM RAFAŁ CIEBIERA
LAVIE COOKING HOUSE GRZEGORZ TARANOWICZ
LiKa CATERING Kamila Staniewska
Lodziarnia Ewelina Woszczek
LOFT RESTAURACJA
LOOX OSTROVO TOMASZ PACYNIAK
LUKAS-BUD ŁUKASZ TRZCIŃSKI
LUKFARM-BIS PIOTR LEKKI
Romualda Traugutta 11,
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6461467779
Tel: 785465260
Email: [email protected]
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6461467779
Tel: 785465260
Email: [email protected]
LUKFARM-BIS PIOTR LEKKI
Romualda Traugutta 11,
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6461467779
Tel: 785465260
Email: [email protected]
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6461467779
Tel: 785465260
Email: [email protected]
LUNCH BAR „KARDAMON” Ewa Kretek
Łukasz Kramarczyk TYNKI OSIEK
ŁUKASZ PIĘTOWSKI EKO-LIFE
Łukasz Przychodzień Transport i Spedycja
ŁUKASZ SZUMNY SARBUD PROGRESSIVE
ŁUKASZ ZAJĄC INOVBUD BUDOWNICTWO
m! Usługi Archiwalne MARZENA ZAPAŁA
M.K.Bygg Michał Kaczmarski
2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 7,
83-200 Starogard Gdański
NIP: 5932289622
Tel: 734166710
Email: [email protected]
83-200 Starogard Gdański
NIP: 5932289622
Tel: 734166710
Email: [email protected]
MACIEJ SZYPULSKI UBEZPIECZENIA
Magdalena Gburczyk – Gabinet Podologiczny
MAGNOLIA CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH
MAJCHRZAK ZUP PRZEMYSŁAW MAJCHRZAK
MAKMAR Marcin Makowski
MAŁA i DUŻA GASTRONOMIA Halina Jaremko
Małgorzata Kudelska Zakład Kamieniarski
Małgorzata Pasiut Partyserwis Kwiaciarnia Royal Flowers
MAR-KLIMAT MARCIN OTŁOWSKI
MARCIN BRZEGOWSKI
MAREK OKLIŃSKI „ECOCLEAN”
MAREK SALOMOŃSKI ” MARKSAL „
MARIOLA MACIEJOWSKA BEZ CHEMII
Bohaterów Warszawy 21/7,
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 6321826669
Tel: 515555797
Email: [email protected]
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 6321826669
Tel: 515555797
Email: [email protected]
Mariola Śmierciak A KU KU
Mariusz Ceynowa MC FISCH
Mariusz Faliszewski Tarty Parmezan
MARKO SERVICE SP. Z O.O.
MAROSZ CONSULTING SPÓŁKA JAWNA
MARSON MACIEJ RUSINEK
MAT-INSTAL USŁUGI HYDRAULICZNE MATEUSZ SEKUŁA
MAX DACH ERYK DĄBROWSKI
Marii Konopnickiej 16/1,
66-470 Kostrzyn nad Odrą
NIP: 8512417486
Tel: 500274605
Email: [email protected]
66-470 Kostrzyn nad Odrą
NIP: 8512417486
Tel: 500274605
Email: [email protected]
MAXI WAG RAFAŁ MAKSELON
MBUD Mirosław Motyka
MEBLE Wojciech Ziembla
MEROM RADOSŁAW URBAŃSKI
MGS POLSKA SP. Z O.O.
MICHALIK NIERUCHOMOŚCI MARIA MICHALIK
MIODZIO OBIADKI
MIRGOCH-Małgorzata Mirkiewicz
Modnie i Tanio Gabriela Sznajder
MOL-SAD BUD Robert Molas
MONIKA DOMINIAK KWIAT DUSZY
MONT-INCO 2 PAWEŁ GIERSZ
MOTO-TECH MAREK LIESKE
MR Robert Derda
MT Centrum Stolarki Okiennej Maciej Tryba
Multi BHP Jacek Szopiński
MW CLINIC MONIKA WIĘCEK SPECJALISTYCZNY GABINET
Jagiellońska 8/16 lok. 9,
96-100 Skierniewice
NIP: 8361832306
Tel: 662474645
Email: [email protected]
96-100 Skierniewice
NIP: 8361832306
Tel: 662474645
Email: [email protected]
MYŚLIWSKIE SMAKI U TADKA
NADAR SAUNY Damian KOTNIS
Naprawy Blacharskie Wojciech Kuś
NAUKA JAZDY ZBYSZEK SPÓŁKA CYWILNA
NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA MAGDALENA KOBYLARCZYK-KACZMAREK
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Motyl” Marzena Skrzypkowska
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Magdalena Kobylarczyk-Kaczmarek
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA DZIECKA
NIERUCHOMOŚCI SEBASTIAN KORCZAK
NIW-KAN SEBASTIAN PAŁUSIŃSKI
NNTT Tomasz Król
No 1- KAROLINA JURASEK
Generała Józefa Sowińskiego 38A,
65-419 Zielona Góra
NIP: 9730819763
Tel: 792178178
Email: [email protected]
65-419 Zielona Góra
NIP: 9730819763
Tel: 792178178
Email: [email protected]
NODIGMARKET24 Damian Sobczak
NOWAK JACEK KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WESEL
NOWBUD NADZORY I PROJEKTOWANIE TOMASZ PRYPUTNIEWICZ
Profesora Zygmunta Szafrana 7/61,
65-516 Zielona Góra
NIP: 9730138678
Tel: 532077736
Email: [email protected]
65-516 Zielona Góra
NIP: 9730138678
Tel: 532077736
Email: [email protected]
OBIADY DOMOWE „SMAKOSZ” HENRYKA WIEJAK
OBIADY U MAŁGOSI MAŁGORZATA KAWKA, KRZYSZTOF KAWKA
OFIDMED Dawid Sobólski
OSK GADACZ Piotr Gadacz
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW MARCIN ORSZULAK
P H U „ROYAL” BARTOSZ WITASZEK
P. H. U. DREW-BOX GRZEGORZ PUZIK
P.H.A.P. PROF-MET-KOL-DETAL AGNIESZKA BIESZCZAD
P.H.U „ABI” IZABELA KAWCZYŃSKA
P.P.H.U. MARUSARZ GórWit Witaminy z Gór
P.U. AGENCJA CELNA „EWA” EWA NOWACKA-KUBZDELA
P.U.H. ”DOMAX” Arkadiusz Mika
Pamis Michał Wróblewski
PATCAR KAROL SOŁOWIEJ
PATREX SP. Z O.O.
Średniowieczna 11,
87-152 Zamek Bierzgłowski
NIP: 8792736754
Tel: 504234792
Email: [email protected]
87-152 Zamek Bierzgłowski
NIP: 8792736754
Tel: 504234792
Email: [email protected]
PATRYK MACIEJKOWICZ
PATWIK SP. Z O.O.
PAULA BARTCZAK-KOŁODZIEJCZAK WARSZTAT SMAKU
Paulina Duda Repro-Center
PFLEGE DIREKT SP. Z O.O. Sp.K.
PH – GASTRONOMICZNO – HOTELARSKIE DOMŻAŁ ANDRZEJ
PHU „ŁËCZK” EWA SZCZYPIOR
PIEROGARNIA TERESA ZAWADA
PIERWSZY KROK Małgorzata Kaczor
Piotr Belowski ” BEL-MET”
PIOTR BŁASZCZAK AUTO NAPRAWA
PIZZERIA „GUCCIO” GARDULSKI RAFAŁ
PIZZERIA NATINO ADRIAN FABISIAK
POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE DARIUSZ ZIELIŃSKI
Pośrednictwo,Handel,Usługi „Fama” Krystyna Sola
PPHU OK WOJCIECH BROMBER
PPUH „TRANS-LIS-BET” Maria Lis
PPUH DAWID NUCKOWSKI
Pracownia Anielskich Darów Łukasz Orłowski
PRACOWNIA KRAWIECKA JOLANTA KARCZEWSKA
PRACOWNIA OCHRONY ŚRODOWISKA PAWEŁ MOLENDA
PRACOWNIA PROTETYCZNA JACEK KLEDZIK
Pracownia Sukien Ślubnych „MAGDA” Magdalena Szymocha
PRAKTYK BIURO RACHUNKOWE S.C.
PRO CLEAN Mycie Wysokociśnieniowe Marlena Mosiuk
Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki Konrad Kossakowski
PROFIT POLSKA SP. Z O.O.
PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ DARIUSZ TRZEŚNIEWSKI
Prywatny Gabinet Psychologiczny Anna Pańczyk
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PAWEŁ LACH
Przedsiębiorstwo Usługowe EUROBUD Anna Banasiak
PRZEWÓZ OSÓB MIKROBUSEM Piotr Czech
gen. Żółkiewskiego-"Lina" 7/21,
27-600 Sandomierz
NIP: 8641078299
Tel: 604537499
Email: [email protected]
27-600 Sandomierz
NIP: 8641078299
Tel: 604537499
Email: [email protected]
Przychodnia Rehabilitacyjna OAZA ZDROWIE
Psi Fryzjer, Szkoła Pamięci Wojakowskich, ZUH, Katarzyna Sienkowicz
PU FLORA Jacek Chojnacki
PUCUŚ Glancuś Wojciech Breitkopf
Punkt Produkcji i Naprawy Plandeki Mariusz Truszkowski
PyziPyzi KAMILA KOWALSKA
Rafał Chorążak Refleks Chłodnictwo
Rafał Kmiecik NICE FENCE
RAFAŁ WĘDZICHA eMOTION DRIVE
RAFICAR RAFAŁ SZULCZYK
RAFIKI – Spełniamy Marzenia Ewelina Rafalska
Grunwaldzka 44,
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
NIP: 8771411900
Tel: 506031829
Email: [email protected]
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
NIP: 8771411900
Tel: 506031829
Email: [email protected]
RAJSKI OGRÓD KATARZYNA BELGRAU
REHABILITACJA I MASAŻ JAROSŁAW GLINKA
RESTAURACJA „FANTAZJA” ANNA I KRZYSZTOF LEBERT
RESTAURACJA „NIEBO W GĘBIE” OPOLE
RESTAURACJA „U CIEBIE CZY U MNIE” ANETA ZBOROWSKA
RESTAURACJA KARCZMA RYCERSKA
RESTAURACJA NA OKRĄGŁO
RESTAURACJA STARA DRUKARNIA
RKP-REMONTY-WYKOŃCZENIA WNĘTRZ RAFAŁ SUZYNOWICZ
ROKA Ośrodek Terapii Uzależnień
Rolet Lux Damian Mościński
Route 66 Barbershop Katarzyna Szumińska
ROYALBOX MARCIN OLESIAK
Michała Kleofasa Ogińskiego 91,
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 5992737395
Tel: 663620050
Email: [email protected]
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 5992737395
Tel: 663620050
Email: [email protected]
Ryszarda Bąska Skup i Sprzedaż Złomu Met. Kolor. Zakład Bet
S.LAB ARCHITEKTURA TOMASZ SACHANOWICZ
SALA BANKIETOWA „BIAŁA RÓŻA”
SALA BANKIETOWA „NOWA”
SALA BANKIETOWA DZIESIĘCINY
SALA WESELNA „PERŁOWA”
SALON FRYZJERSKI EWELINA GROŃSKA
SALON KOSMETYCZNY BLACK ROSE – Żaneta Olejnik
ks. Jana Nepomucena Barabasza 23/40,
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6521670746
Tel: 518361880
Email: [email protected]
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6521670746
Tel: 518361880
Email: [email protected]
SALON ŚLUBNY „GLORIA” Renata Anna Roszkowska
SATIVA JANINA WOŁOWSKA
Henryka Sienkiewicza 29,
96-200 Rawa Mazowiecka
NIP: 8351104924
Tel: 730596730
Email: [email protected]
96-200 Rawa Mazowiecka
NIP: 8351104924
Tel: 730596730
Email: [email protected]
SEBASTIAN RAWICKI RS.AUTO
Sklep Zieloni Mi Warzywa i Owoce
SKOMAT SP. Z O.O.
Slav Meble Sławomir Piwowarczyk
SŁAWOMIR GERASIK „IGAN”
Smaczne Jadło Radosław Pietruszczak
SMAKOŁYKI DOMOWE Tetiana Loryt
Obrońców Poczty Polskiej 21/7,
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 6040234084
Tel: 500295312
Email: [email protected]
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 6040234084
Tel: 500295312
Email: [email protected]
SMOLIS MEBLE Radosław Smolis
SOLAR ENERGIA SPÓŁKA AKCYJNA
SOUND AUDIO SYSTEM S.C.
STUDIO ESTETYKI CIAŁA DLA NIEJ I DLA NIEGO
STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ LAURA BĄK
STYLIZACJA PAZNOKCI ORAZ PRZEDŁUŻANIE RZĘS MAGDALENA ARENDARCZYK
STZ Przemysław Walczak
Osiedle Zielone Ogrody 3/21,
63-700 Krotoszyn
NIP: 6211375384
Tel: 604177402
Email: [email protected]
63-700 Krotoszyn
NIP: 6211375384
Tel: 604177402
Email: [email protected]
SYLWEX Dariusz Tyrański
Systemy Okienne i Drzwiowe Włoch
SZAFETTO PIOTR JAŃSKI
SZARLEJ & BOCHENEK ELEKTROMECHANIKA MOTORYZACYJNA
SZUBERT-MED PROFESJONALNA OPIEKA W DOMU PACJENTA KATARZYNA SZUBERT
TARNOWIANKA DOM WESELNY MARZENA KOWALCZYK
TAT-POL SP. Z O.O
TECHAUTO MICHAŁ MICHALSKI
TECHNICZNO-HANDLOWE „ASTECH” ANDRZEJ SZTEJKA
Tesoro Firma Usługowa Dina Olszewska
TJM AUTO SERWIS TOMASZ CHORZEWSKI
TOM-BRUK Tomasz Kozik
TomHairTOMASZ GŁOWACKI
TomMeb TOMASZ KUCHARSKI
TOUCH WOOD 888 KATARZYNA KURZ-GRZESIAK
TRUST MACHINERY Karolina Maniara
USŁUGI ASENIZACYJNE Marcin Stus
USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ ŻUBERSKI
Usługi Elektryczne Pavlo Matveiev
USŁUGI FRYZJERSKO KOSMETYCZNE MAGDA ŁAWNICZAK
USŁUGI GASTRONOMICZNE BAR PIETREK Piotr Reska
USŁUGI HYDRAULICZNE KRYSTIAN KUTELA
Usługi hydrauliczne, ogólnobudowlane Jacek Baca
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE – TECHNICZNE „KRYS” KRZYSZTOF MYTLEWSK
Ks. bpa Władysława Bandurskiego 28/3,
71-685 Szczecin
NIP: 8511694870
Tel: 605183393
Email: [email protected]
71-685 Szczecin
NIP: 8511694870
Tel: 605183393
Email: [email protected]
USŁUGI OGRODNICZE „LIMBA” ADRIAN WŁADKOWSKI
USŁUGI REMONTOWE PIOTR KALEMBA
Stanisława Mikołajczyka 12/153,
35-209 Rzeszów
NIP: 8131052562
Tel: 790280210
Email: [email protected]
35-209 Rzeszów
NIP: 8131052562
Tel: 790280210
Email: [email protected]
USŁUGI SPRZĘTEM BUDOWLANYM JERZY WŁOCH
Usługi stolarsko-malarskie DARMAL Witold Dargacz
USTYNA SZAREJKO ZAKŁAD FRYZJERSKI
VAPE KITCHEN DOMINIK ADAMCZEWSKI
Aleja Jana Pawła II 43A/36B,
01-008 Warszawa
NIP: 1132553038
Tel: 787715101
Email: [email protected]
01-008 Warszawa
NIP: 1132553038
Tel: 787715101
Email: [email protected]
VILLA MIRROR PATRYK DYRKACZ
Weronika Chrząszcz Babia Góra
Willa „Rozetka” Ewelina Bonar
WIMET Wiktor Kędzia
Wojska Polskiego 216A,
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP: 7712891128
Tel: 530717756
Email: [email protected]
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP: 7712891128
Tel: 530717756
Email: [email protected]
Władysław Kostuń GAŚNICE-SERWIS P.POŻ
Wojciech Lewandowski Woitgroup
WOK KUCHNIA AZJATYCKA Anna Byczkiewicz
WW. WOJCIECH WESOŁOWSKI
WYROBY DOMOWE Jakub Rudnicki
Wzorcownia Tapicerska „Na Osowskiej” Paweł Jaczewski
Z R B Tomasz Tom
Z.P.U.H „AKCES” ZBIGNIEW OLEJNICZAK
ZAJAZD KOGEL MOGEL
Zakład Betoniarski Łukasz Świniarski
ZAKŁAD DDD S.C. WITOLD KUBIK, MAGDALENA KUBIK
Zofii Nałkowskiej 18,
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 6222781372
Tel: 627383250
Email: [email protected]
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 6222781372
Tel: 627383250
Email: [email protected]